image
image
image

فیبرونت؛

جدیدترین فناوری مخابراتی در جهان را برای شما به ارمغان می‌آورد

 شرکت فیبرونت با ارائه خدماتی از جمله: سرویس FTTH، سرویس VDSL، سرویس ADSL، سرویس TD_LTE، سرویس وایرلس، سرویس کد دورشوال و راه اندازی سیت‌های تلفنی voip و مراکز پیشرفته مبتنی بر نرم افزار حرفه‌ای isaable توانسته سرعت، کیفیت و ثبات را برای مشتریان و کاربران خود به ارمغان آورد.

ما در فیبرونت با چه کسانی کار می‌کنیم؟

ما کاربران خود را در هر مکانی که به خدمات فیبرونت نیاز داشته باشند همراهی می‌کنیم. اگر در خانه به دنبال یک بستر اینترنتی باکیفیت و باسرعت بالا هستید فیبرونت در خدمت شماست، اگر محل کار شما به دنبال یک سرویس اینترنتی مناسب، با کیفیت و با ثبات بالاست، فیبرونت پیشنهادهای مناسبی برایتان دارد. حتی اگر برای برندینگ به دنبال شماره‌های 4_ 5 رقمی هستید باز هم فیبرونت در سریع‌ترین زمان ممکن آماده خدمات رسانی به برند شماست. خدمات یاد شده و تمام خدماتی که در فیبرونت ارائه می‌گردند در سریع‌ترین و تخصصی‌ترین حالت ممکن در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

درباره ما

فیبرونت؛

سرعت شهر اولین‌ها را چند برابر می‌کند!

خدمات ما در تیم فیبرونت بصورت تخصصی در استان آذربایجان شرقی در اختیار هم وطنان مشتاق سرعت قرار می‌گیرد. فیبرونت توانسته با ارائه جدیدترین فناوری مخابراتی در جهان، FTTH، پهنای باند و یا سرعت دریافت و ارسال اطلاعات را در بستر اینترنت تا Mb/s200 افزایش دهد و این نتیجه واقعا فوق‌العاده است.

اگر به دنبال تجربه سرعت بالا در کنار حفظ کیفیت و ثبات بستر اینترنتی خود هستید ما در فیبرونت، FTTH را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

روند کار ما

1.

ثبت درخواست توسط مشتری

3.

مراجعه کارشناسان به محل برای بررسی محیطی

2.

ارائه مشاوره تخصصی برای انتخاب بهترین سرویس

4.

ارائه خدمت به مشتریان و پشتیبانی 24 ساعته