سرویس FTTH

سرعت اینترنت در ایران یکی از مشکلاتی است که تمام مردم به آن دچار هستند و تمام کسب و کارها در حال دست و پنجه نرم کردن با این مشکل هستند. زیرا برخی فعالیت‌های کاربران در دنیای دیجیتالی با وجود سرعت پایین اینترنت، دچار اختلال شده و گشت و گذار در دنیای دیجیتالی به کاری طاقت‌فرسا تبدیل شده است. در مواقعی، اینترنت به قدری سرعت پایینی دارد که کاربران اعتراض خود را نسبت به سرعت و وضعیت اینترنت کشور اعلام می‌کنند. به همین دلیل، مخابرات ایران، اینترنت فیبر نوری را با سرویس FTTH در شهرهای مختلف مانند بنیان گذاشته و امروزه اینترنت فیبر نوری در تبریز را در اختیار کاربران می‌گذارد.

سرویس FTTH تبریز در واقع نوع خاصی از اینترنت را به کاربران ارائه می‌دهد و ویژگی‌های محبوبی دارد. به طوری که اهالی شهر تبریز که می‌توانند از سرویس FTTH استفاده کنند، هیچ‌گاه از اینترنت فیبر نوری غافل نمی‌شوند. البته امروزه سرویس FTTH مخابرات در کشور ایران پشتیبانی چندان وسیعی ندارد و فعلا اینگونه نیست که بگوییم تمام افراد می‌توانند آن را خریداری کنند و به این اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند. اما به طور قطع شما می‌توانید با تماس با فیبرونت، از سرویس FTTH در تبریز بهره‌مند شوید. ما در شرکت فیبرونت در تمامی مراحل نصب تا پشتیبانی سرویس FTTH در کنار شما خواهیم بود.

سرویس FTTH یعنی چه؟

 

سرویس اینترنت فیبر نوری را می‌توان به شیوه‌های مختلف پیاده کرد. یکی از این شیوه‌های سرویس دهی، سرویس FTTH  نام دارد که امروزه محبوب‌ترین و بهترین شیوه استفاده از اینترنت فیبر نوری در تبریز و دنیا شناخته می‌شود. نام FTTH در واقع بر گرفته از عبارت Fiber To The Home است که معنای « فیبر نوری به خانه» دارد. به عبارتی دیگر در این نوع سرویس دهی، سرویس اینترنت فیبر نوری به یک خانه مشخص اختصاص داده می‌‌شود و تنها اهالی آن خانه می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

از آنجایی که تجهیزات و سخت افزارهای سرویس FTTH اینترنت فیبر نوری نسبتا گران قیمت هستند و تکنولوژی پیشرفته‌ای دارند، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که سرویس آن را به صورت محله‌ای خریداری کنند. با این اتفاق، سرعت و کیفیت و تمام مزایای اینترنت فیبر نوری فدای قیمت آن می‌شود و دیگر نمی‌توان سرعت بی‌نظیر اینترنت فیبر نوری را تجربه کرد. اما سرویس FTTH کاملا به‌صرفه است و می‌توان ضمن پرداخت هزینه‌ای منصفانه و معقول برای تجهیزات آن، از تمام مزایای اینترنت فیبر نوری بهره‌مند شد. کابل‌های فیبر نوری در این سرویس، از مرکز ارائه دهنده سرویس اینترنت تا منزل مسکونی مورد نظر کشیده می‌شوند.

سرویس FTTH چه مزایایی دارد؟

در حال حاضر تمام افرادی که کسب و کار و درآمد آنلاین دارند، به دنبال خرید سرویس FTTH هستند تا نیازهای خود را برطرف کنند. زیرا این سرویس اینترنتی برخی مزایای تعریف شده و بسیار قابل توجهی دارد که امروزه آن را تبدیل به محبوب‌ترین سرویس اینترنتی در کشور کرده است. اگر به دنبال خرید سرویس اینترنت فیبر نوری در تبریز هستید و نمی‌دانید از کدام نوع سرویس استفاده کنید، توصیه می‌شود ابتدا به خوبی مزایای سرویس FTTH را مطالعه کنید. مزایای سرویس اینترنتی FTTH تبریز را می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

استفاده از تمام مزایای اینترنت فیبر نوری

یکی از مشکلاتی که دیگر سرویس‌های اینترنت فیبر نوری تبریز دارند، کاهش کارایی و مزایای اینترنت است. شما وقتی هزینه‌ای را به مخابرات می‌پردازید تا از اینترنت فیبر نوری بهره‌مند شوید، به طور قطع انتظار دارید که بتوانید از بهترین نسخه این اینترنت استفاده کنید. انواع دیگر سرویس اینترنت فیبر نوری کارایی اینترنت را برای شما و تمام کاربران به حداقل می‌رساند و شما دیگر نمی‌توانید از سرعت فوق‌العاده آن استفاده کنید. زیرا هر چه قدر فاصله تجهیزات سرویس اینترنتی با دستگاه شما بیشتر باشد و افراد بیشتری از آن استفاده کنند، سرعت اینترنت کاهش خواهد یافت. سرویس FTTH کاملا مختص منزل شما است و به شما توانایی استفاده از بهترین نسخه اینترنت فیبر نوری را می‌دهد.

کیفیت بالا

اینترنت نیز مانند هر کالا و خدمات دیگری می‌تواند در کیفیت متنوعی در اختیار کاربران قرار گیرد. قطعا مشاهده کرده‌اید که برخی از سرویس‌های اینترنت بی‌کیفیت و معمولی کشور، نوسان زیادی دارند و سرعت آپلود و دانلود در آن کاملا متفاوت است. این اتفاق نشان می‌دهد اینترنت کیفیت پایینی دارد و روی مشخصات و جزئیات آن زیاد وقت گذاشته نشده است. اما سرویس FTTH کیفیت مثال زدنی دارد و با آن می‌توان هرگونه فعالیتی را در دنیای دیجیتالی تجربه کرد. همچنین شما با استفاده از اینترنت فیبر نوری در تبریز، تعادل میان سرعت دانلود و آپلود را تجربه خواهید کرد.

سرعت فوق العاده فیبر نوری تبریز

جالب است بدانید اینترنت فیبر نوری سرعت دانلود و آپلودی در حدود هزاران مگابیت دارد و می‌توان با آن در هر ثانیه بیش از 200 مگابایت فایل دانلود کرد. چنین سرعتی تا به حال در کل کشور مشاهده نشده و خبر خوبی برای تمام کاربران تبریزی شمرده می‌شود. با توجه به این که اینترنت فیبر نوری در سرویس FTTH تبریز کاملا مختص منزل شما است، می‌توانید پرسرعت‌ترین اینترنت کل کشور را در خانه خودتان تجربه کنید. شما می‌توانید بسته اینترنت فیبر نوری مورد نظرتان را با سرعتی مشخص از وبسایت فیبرونت بخرید و از تمام مزایای آن بهره‌مند شوید.

ثبات بالا

استفاده از اینترنت معمولی به هیچ عنوان مطمئن نیست و هر لحظه امکان دارد اتصال شما با اینترنت قطع شود. این اتفاقات به دلیل وجود اختلال و نویز روی شبکه اینترنتی است که سرویس‎های اینترنتی در مقابل آن‌ها هیچ‌گونه مقاومتی ندارند؛ در نتیجه به سادگی اتصال شما به اینترنت قطع می‌شود و باید برای اتصال مجدد تلاش کنید. اما سرویس FTTH تبریز کاملا ثابت است و شما همواره می‌توانید اتصال خود را به اینترنت حفظ کنید؛ زیرا کابل‌های فیبر نوری در مقابل هرگونه اختلال و نویز مقاوم هستند.

کاربردهای سرویس FTTH تبریز

حال که برخی از مزایای برجسته سرویس اینترنتی FTTH را برایتان شرح دادیم، بهتر است کاربردهای این اینترنت را نیز بدانید. البته سرویس FTTH برخلاف اکثر سرویس‌ها، اینترنتی کاربردی و قابل استفاده را در تمام زمینه‌ها ارائه می‌دهد؛ برخی از فعالیت‌ها وجود دارند که کاربران با استفاده از سرعت اینترنت فیبر نوری تبریز می‌توانند آن را به بهترین نحو انجام دهند. قطعا تا به حال برایتان پیش آمده است که به دلیل سرعت پایین اینترنت، این موارد را نتوانسته‌اید به راحتی انجام دهید. سرویس FTTH تبریز در موارد زیر کاربرد بسیاری دارد:

قطعا گاهی پیش آمده تا در مواقعی برخی فایل‌های حجیم دانلود کنیم و یا برای یکدیگر بفرستیم. چنین کاری با سرعت سرویس اینترنت معمولی در ایران نشدنی است و می‌تواند ساعت‌ها به طول بینجامد. به طوری که کاربران حتی از دانلود و آپلود فیلم‌های سینمایی برای تماشا کردن نیز پشیمان می‌شوند و ترجیح می‌دهند ساعت‌ها منتظر آن نمانند. جالب است بدانید شما با سرویس اینترنت FTTH می‌توانید یک فیلم چند گیگابایتی و حجیم را در کمتر از چند دقیقه دانلود کنید. چنین قابلیتی به دلیل وجود اینترنت فیبر نوری است که در سرویس FTTH تبریز به کار رفته است.

تماشای فیلم باکیفیت به صورت لایو استریم در بین مردم رواج بسیاری دارد. منظور از استریم لایو تلویزیون، همان تماشای فیلم به صورت آنلاین است که با کیفیت بسیار بالا و فول اچ دی نمایش داده می‌شود. از آنجایی که فیلم‌های باکیفیت حجم بسیار سنگینی دارند، مشاهده آن به صورت آنلاین و با سرویس اینترنت قدیمی تقریبا غیرممکن است و اینترنت نمی‌تواند حجم آن را پوشش دهد. اما سرویس FTTH تبریز به دلیل اینترنت پرسرعتی که دارد، امکان استریم لایو تلویزیون را با کیفیت فول اچ دی برایتان به ارمغان می‌آورد. به طوری که شما می‌توانید تمام فیلم‌ها را با نهایت سرعت و کیفیت تماشا کنید.

اگر از دنیای گیمینگ خبر داشته باشید، می‌دانید که پینگ بالا و سرعت اینترنت بسیار کم یک معضل آزاردهنده برای تمام گیمرها در ایران است. به طوری که همگی به دنبال یک سرویس اینترنت پرسرعت هستند تا بتوانند پینگ بازی خود را تا حدودی پایین بیاورند. بهترین کاری که می‌توان برای افزایش لذت در بازی‌های آنلاین انجام داد، استفاده از اینترنت پرسرعت است. سرعت بالای اینترنت در سرویس FTTH تبریز باعث می‌شود شما بتوانید بازی‌های ویدئویی را با نهایت سرعت ممکن اجرا کنید. توصیه می‌شود حتما طعم بازی با اینترنت پر سرعت را تجربه کنید.

از آنجایی که مکالمه تصویری، اینترنت پرسرعت و قدرتمندی نیاز دارد تا بتواند تصویر هر دو طرف را در بهترین کیفیت نشان دهد، کاربران ایرانی نمی‌توانند از آن به خوبی بهره ببرند. اما طبیعی است که سرویس FTTH باز هم با اینترنت پرسرعت خود امکان برقراری مکالمات تصویری را در اختیار کاربران بگذارد. به طوری که شما در حین مکالمه تصویری با آشنایان و نزدیکان خود به صورت آنلاین، هیچ تفاوتی با ملاقات حضوری احساس نمی‌کنید و می‌توانید با بهترین کیفیت آنها را ببینید.

آخرین کاربرد بسیار محبوب اینترنت فیبر نوری در میان کاربران، برقراری کنفرانس تلفنی است. کنفرانس تلفنی در واقع به نوعی تماس تلفنی می‌گویند که چندین نفر به صورت هم زمان در آن حضور دارند. طبیعی است این تماس‌ها به دلیل این که تعداد نفرات بالایی در آن حاضر هستند، به اینترنت پرسرعتی نیاز دارد. با وجود سرویس FTTH، شما بدون هیچ‌گونه محدودیت در سرعت اینترنت فیبر نوری تبریز، می‌توانید کنفرانس تلفنی با ده‌ها فرد مختلف برگزار کنید. با وجود سرویس FTTH هر چیزی در دنیای دیجیتال ممکن است.

ارائه خدمات متنوع و با کیفیت مخابراتی

شرکت فیبرونت به عنوان شرکتی که در حوزه خدمات مخابراتی کار می‌کند، جزو بهترین‌ها در تبریز تلقی می‌شود. زیرا کاربران همواره می‌توانند خدمات سرویس FTTH اینترنت تار نوری و هرگونه خدمات مرتبط با سرویس‌های اینترنتی را از وبسایت فیبرونت خریداری کنند. خدمات متنوع و باکیفیت فیبرونت باعث می‌شود شما کار راحتی در خرید سرویس‌های مختلف اینترنتی داشته باشید؛ زیرا امروزه خدمات مخابراتی به دسته‌های متنوعی تقسیم‌بندی شده‌اند که باعث شده افراد همواره در خرید خدمات مختلف به مشکلات عمده‌ای برخورد کنند.

تیم مجرب و متخصص

تیم اجرایی شرکت فیبرونت متشکل از افرادی ماهر و حرفه‌ای در حوزه سرویس‌های اینترنتی است که هرکدام یک کارشناس با تجربه هستند. در نتیجه مشتریان همواره می‌توانند از کیفیت خدمات و سرویس اینترنت خریداری شده خود اطمینان داشته باشند. تجربه و مهارت تیم فیبرونت باعث شده تا این شرکت جزو اولین شرکت‌های مخابراتی باشد که سرویس FTTH در تبریز را به مشتریان ارائه می‌دهد. برترین بودن شرکت فیبرونت در استان آذربایجان شرقی برای ارائه سرویس FTTH، اثبات شده است.

چرا فیبرونت بهترین شرکت خدمات اینترنت فیبر نوری در تبریز است؟

 

در حال حاضر تعداد شرکت‌های ارائه دهنده سرویس FTTH در ایران بسیار کم است. شرکت فیبرونت در حال حاضر بهترین شرکتی است که می‌توانید اینترنت فیبر نوری خود را از آن تهیه کنید و درخواست راه اندازی سرویس FTTH به آن‌ها بفرستید. شرکت فیبرونت در شهر تبریز فعالیت می‌کند و امروزه سعی در ارائه خدمات در تمام نقاط استان آذربایجان شرقی را دارد. اگر در خرید خدمات شرکت فیبرونت مردد هستید، بهتر است مزایای رقابتی این شرکت را به خوبی مطالعه کنید تا بدانید چرا بهترین شرکت خدماتی اینترنت فیبر نوری، فیبرونت است:

برگزاری جشنواره و تخفیف‌های ویژه برای مشتریان

در موارد زیادی مشاهده می‌شود که مشتریان به خرید برخی بسته‌های اینترنتی و خدمات علاقه دارند، اما به دلیل نداشتن شرایط و توانایی مالی از خرید آن منصرف می‌شوند. شرکت فیبرونت برای تمام اهالی استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، برخی جشنواره‌ها برگزار می‌کند که افراد می‌توانند از تخفیف‌هایی ویژه در خرید بسته‌های اینترنتی بهره‌مند شوند. این جشنواره‌ها را به صورت مداوم در طول سال برگزار می‌کنند تا افراد بتوانند در تمام مدت، از خرید خدمات سرویس FTTH تبریز و سرویس‌های دیگر استفاده کنند. ما همواره در شرکت فیبرونت در فکر علایق و شرایط اقتصادی شما مشتریان عزیز هستیم تا بتوانیم همواره رضایت شما را جلب کنیم.

نظارت و پشتیبانی 24 ساعته در وبسایت

برخلاف تصورات، شرکت فیبرونت بعد از تمام خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهد، بر کیفیت و عملکرد آن نیز نظارت می‌کند. به طوری که تیم پشتیبانی فیبرونت در صورتی که هرگونه مشکل و اختلال در سرویس FTTH خریداری شده شما گزارش شود، سریعا به رفع آن اقدام می‌کنند تا شما بتوانید مجددا از مزایای بی‌نظیر اینترنت فیبر نوری تبریز بهره‌مند شوید. البته در طول چند سال فعالیت شرکت فیبرونت چنین موردی مشاهده نشده است که یک سرویس FTTH طبق تنظیمات عمل نکند؛ اما همان طور که ذکر شد، ما در فیبرونت به دنبال جلب رضایت شما هستیم و به همین دلیل، بهترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم.

اینترنت فیبر نوری چیست؟

اینترنت فیبر نوری در واقع نسخه پیشرفته‎تر و جدید اینترنت معمولی است که ابداعی جدید و خاص در حوزه آی تی به شمار می‌رود. در اینترنت فیبر نوری به جای استفاده از سیم مسی، از کابل‌های فیبر نوری استفاده می‌شود که نتایج بسیار ارزنده و فوق‌العاده‌ای را در پی دارد. زیرا کابل‌های فیبر نوری نسبت به سیم مسی کاملا متمایز هستند و سرعت بیشتری در انتقال اطلاعات و داده‌ها دارند. در واقع در سرویس FTTH، از کابل‌های فیبر نوری استفاده می‌کنند تا تجهیزات و سخت افزارهای اینترنت را به یک خانه متصل کرده و امکان دسترسی به اینترنت فیبر نوری را در اختیار اهالی آن بگذارند.

تعرفه سرویس FTTH در وبسایت فیبرونت

تجهیزات و سخت افزارهای اینترنت فیبر نوری از کشورهای خارجی وارد ایران می‌شوند و آن را با قیمت روز دلار حساب می‌کنند. با توجه به نوسان ارز نمی‌توان یک قیمت و تعرفه ثابت برای تمام خدمات سرویس FTTH به شما ارائه دهیم. بهتر است شما در هر زمانی که مایل به خرید سرویس FTTH در تبریز بودید، ابتدا با تیم پشتیبانی فیبرونت تماس بگیرید.

به طور کلی می‌توانیم مواردی را که برای راه اندازی سرویس FTTH نیاز دارید تا بتوانید از اینترنت فیبر نوری استفاده کنید را بدین صورت شرح دهیم. اولین مورد، خرید تجهیزات و سخت افزارهای مختص سرویس FTTH است که در مواردی می‌توان تنها با کشیدن کابل فیبر نوری از نزدیک‌ترین دستگاه، آن را انجام داد. دومین مورد، مودم پر سرعت با نام ONT است که می‌تواند تا هزاران مگابیت سرعت در ثانیه را پوشش دهد و کاملا مناسب اینترنت فیبر نوری است. سومین مورد، خرید بسته حجم اینترنت فیبر نوری است. تمام این خدمات را شرکت فیبرونت ارائه می‌دهد و کاربران همواره می‌توانند برای راه اندازی کل سرویس FTTH در تبریز به شرکت فیبرونت اعتماد کامل داشته باشند.

امکان‌سنجی خرید سرویس FTTH

 

سرویس FTTH در حال حاضر بهترین سرویس اینترنت در مخابرات ایران است که تمام افراد در سرتاسر کشور به دنبال راه اندازی این سرویس برای منزل خود هستند تا از مزایای آن بهره‌مند شوند. در محبوب بودن این سرویس اینترنتی هیچ شکی نیست؛ اما خرید سرویس FTTH برای افراد در سرتاسر کشور محدودیت دارد و برخی از افراد نمی‌توانند آن را در خانه خود داشته باشند. زیرا باید امکان نصب این سرویس در منزلتان باشد که آن را خریداری کنید. امروزه در بسیاری از نقاط استان آذربایجان شرقی امکان استفاده از سرویس FTTH وجود ندارد.

ما در وبسایت فیبرونت این امکان را در اختیار مشتریان گذاشته‌ایم که از ممکن بودن خرید سرویس FTTH در تبریز مطلع شوند. برای امکان سنجی سرویس FTTH و اطلاع از پوشش فیبر نوری در تبریز، فرم امکان سنجی قرار داده شده در فیبرونت را به دقت پر کنید. پس از مدتی کوتاه، تیم پشتیبانی فیبرونت به شما اطلاع خواهد داد که آیا در محل زندگی شما امکان نصب سرویس FTTH وجود دارد یا خیر. در صورت وجود امکان سرویس‌دهی، می‌توانید درخواست خرید سرویس FTTH را در وبسایت فیبرونت ثبت کنید و در کوتاه‌ترین مدت به سریع‌ترین سرویس اینترنتی کشور دسترسی داشته باشید.

درباره شرکت فیبرونت

شرکت فیبرونت که اطلاعاتی کامل از آن را برایتان شرح دادیم، در حال حاضر بهترین و متنوع‌ترین خدمات مخابراتی را در استان آذربایجان شرقی ارائه می‌دهد. از مهم‌ترین خدمات شرکت فیبرونت می‌توان به سرویس FTTH، سرویس VDSL، سرویس ADSL، سرویس TD-LTE، سرویس وایرلس و غیره اشاره کرد. شرکت فیبرونت به دنبال ایجاد تحول در سرویس‌های اینترنتی مخابرات در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز است و به همین دلیل، سعی در نصب سرویس FTTH برای تمام منازل دارد. مجددا برای کسب اطلاعات بیشتر، با تیم پشتیبانی فیبرونت تماس حاصل فرمایید.